Korfu - wyspa przeciwieństw
Zdjęcie Korfu
 

Aqualand

Aqualand
Nazwa: Aqualand
Ocena: 3.5 / 5
Liczba ocen: 2
Dodane przez: Jaco (68 pkt, 1 miejsce / 14)
W miejscowości Agios Ioannis znajduje się największy na Korfu park wodny - Aqualand.

Aqualand oferuje niezapomniane wrażenia, każdy znajdzie tu coś dla siebie. W parku wodnym możemy korzystać z wysokich i ekscytujących zjeżdżalni, z powolnych rzeczek, jednego z największych w europie basenów z falą i innych wodnych atrakcji.
Wstęp do parku kosztuje około 25 Euro. Najlepiej skorzystać z oferty mini biur podróży w miejscowościach wypoczynkowych, wtedy transport do Aqualandu jest za darmo.

Na skorzystanie z wszystkich dostępnych w parku wodnym atrakcji wystarczy około 6 godzin, więc nie trzeba się śpieszyć. Polecam, żeby wziąć ze sobą wodę i jakieś kanapki, wtedy nie trzeba przepłacać w sklepikach w samym Aqualandzie.

Ciekawą atrakcją są też zdjęcia, które pracownicy Aqualandu robią znienacka wszystkim ludziom korzystającym z parku. Na koniec dnia wszystkie zdjęcia są wywoływane i zamieszczane w specjalnej galerii - dostępne do kupienia za około 4 Euro (jedno).
Aqualand - zdjęcia Aqualand - komentarze

Aqualand - zdjecia

dodaj zdjecie >>
Aqualand,
Aqualand,
Aqualand,
 
Aqualand,
Aqualand,
 
 
Strona 1 z 1

Glifada
Paleokastritsa
Droga 25 serpentyn
Góra Pantokrator
Aqualand
Zamek Angelokastro
Hotel Golden Fox w Krini
Nowa Forteca, Korfu
Stara Forteca, Korfu
Esplanada, miasto Korfu
Miasto Korfu
Kouloura
Albania-czyli wycieczka fakultatywna:)
korfu

Kopiowanie zdjęć i tekstów bez zgody właścicieli zabronione. Korfu - zielona wyspa. Zobacz też inne nasze strony   Polityka prywatnosci